KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16714336
nr 1671 4336
Jens Sinding Christiansen, monogramsignerad, Marin. Olja på duk, 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:27:26
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr